HAKKIMIZDA

Konforlu, kaliteli, şık ve unutulmaz bir düğün arayışındaysanız, Ewet’de Düğün Salonu karşınızda! Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde faaliyet gösteren salonumuzda sahip olacağınız imkânlar sayesinde bu özel geceyi ölümsüzleştiriyor, ömrünüz boyunca unutamamanızı sağlıyoruz.

Nasıl mı?

Öncelikle Ankara’da yaşayabileceğiniz en güzel girişi sağlamaya çalışıyoruz. Gelin çıkış koreografimiz ile sevdiklerinizin bakışları üzerinize çevriliyor. Özenle süslediğimiz gelin yolunu kırmızı bir halıyla destekliyoruz. Volkan ve konfeti gösterileriyle de unutulmaz anlar yaşamanızı sağlıyoruz.

İşletmemizde açık ve kapalı olarak 2 farklı bölümümüz bulunuyor. Bu sayede bizi yılın 12 ayında da tercih edebiliyorsunuz. Kapalı salonumuzun kapasitesi 400, açık terasımızın kapasitesi ise 1200 kişiye kadar çıkabiliyor. Bu iki alanın süsleme, giydirme ve aksesuar teminlerini profesyonel danışmanlar aracılığıyla yapıyor ve isteklerinizle doğru orantıda gerçekleştiriyoruz.

Her zaman en iyiyi hedefleyen profesyonel bir ekip ile çalışıyoruz. Bu ekibimiz salonumuza geldiğiniz andan itibaren konuklarımızla ilgileniyor, bir bakış uzaklarında oluyorlar. Tüm istek ve arzularınızı hızlı ve doğru şekilde yerine getirmek için hazırlar.

Yemekli bir düğün mü düşünüyorsunuz? Zengin menülerimiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Birçok alternatif menüleri beğeninize sunabiliyor, damak zevkinize uygun her lezzeti çıkarabiliyoruz. Bu menüleri organizasyonunuzun türüne göre de oluşturabilmekteyiz. Kokteyl menüleri ile de hizmetinizdeyiz.

Şık ve modern yapımız, teknolojik ekipmanlarla donanan altyapımız ve kapasitemiz sayesinde birçok organizasyona ev sahipliği yapabiliyoruz. Düğünler dışında söz ve nişan, nikâh, doğum günleri, iş yemekleri ve partiler, sünnet düğünleri, mezuniyet baloları, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyonlar için bizi tercih edebilirsiniz. Uzun zamandır bu tarz sayısız özel güne imza attığımızı söylemek istiyoruz. Tecrübeleri yönetici kadromuzun genç ve dinamik servis elemanlarıyla uyum içinde çalışmaları sayesinde gece boyunca hiçbir aksaklık yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Benzersiz bir davet düzenlemek ve buna sevdiklerinizin de şahit olmasını isterseniz doğru adrestesiniz! Ayrıntılı bilgi almak ve Ewet’de Düğün Salonu fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.